Pôžičky Trenčín

Zobrazené pôžičky Trenčín, môžete zvoliť iné mesto z kraja: Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov.

200 € do hodiny na účte, žiadajte tu!

Nebanková pôžička bez overovania registra a dokladovania príjmu

Potrebujem súrne požičať na vyplatenie dlhu.
Potrebujem súrne požičať na vyplatenie dlhu . Len seriózne ponuky . Suma 3000 EUR. Ďakujem
Nina, Pôžička na splatenie dlhov / 24.05.2019

Potrebujem malú pôžičku na mesiac
Potrebujem požičať 200 eur na 30 dní, alebo rozpočítanú na pár mesiacov. Som v ťažkej finančnej situácii, ocitol som sa žiaľ v exekúcii a tento mesiac finančne nezvládam. V decembrovej výplate mi odíde posledná splátka a dostanem štrnásty plat, takže budem schopný vrátiť svoj dlh včas.
Michal, Pôžičky bez dokladovania príjmu / 14.11.2018

Potrebujem požičať 3000€ na zmenku
Potrebujem požičať 3000€ na začatie podnikania, veľmi súrne to potrebujem.Splacanie nie je problém, banku mám tiež môžem platiť každý mesiac splátku 250€. Prosím pomôžte mi to prosím iba poctivých poskytovateľov, nie podvodníkov zo zahraničia.
LUBICA, Nebankové pôžičky na zmenku / 13.07.2018

Súrne potrebujem pomoc
Dobrý deň. Hľadám týmto spôsobom niekoho kto dokáže pomôcť pozickou cca 5000 eur potrebujem sa zbaviť nebankovky . Banka mi neposkytne úver lebo mám slabý príjem pri tom neoficiálne mám väčší nevládzem splácať nebankovky potrebujemich dať do jednej splátky aby som sa dostal von z problémov ktoré mi nastali Ďakujem
Rasto, Pôžičky bez dokladovania príjmu / 18.03.2018

Len sukromne pozicky
Ponukame vam pozicky od 5tis.do 20tis.Podmienka mat prijem vacsi ako je min.mzda,nebyt dlznikom u sukromnich investorov.Kontaktujte ma mailom.
Nikoleta, Pôžičky bez registra / 27.03.2017

ASM BIZNIS ÚVERY-DO 24 HODÍN A BEZ POPLATKOV!!!
PODNIKATELIA a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! Ste v registri alebo máte mínusové daňové priznanie? Potrebujete peniaze už do 24 hodín! Ponúkame rôzne typy úverov, kde si skutočne vyberiete taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Každý úver môžete predčasne splatiť a tým si úplne minimalizovať úroky! Akceptujeme aj dlh na Sociálnej poisťovni a nevyžadujeme ani podnikateľský zámer ani zakladať si nový účet. Potrebujete minimum dokladov a za poskytnutie neplatíte nič, úver máte vybavený úplne zadarmo.
ASM Consulting service s.r.o., Nebankové pôžičky / 6.03.2017

Potrebovali by ste sa zbaviť nevýhodných úverových kariet a úverov z nebankoviek a bánk? Chceli by s
Potrebovali by ste sa zbaviť nevýhodných úverových kariet a úverov z nebankoviek a bánk?
Chceli by ste platiť mesačne menej?
Tak ste tu na správnom mieste.
My vám to všetko vyplatíme.
Na našej webovej stránke si kliknite na refinančný úver, s ktorým vám vyplatíme nebankové úvery, úvery z bánk, úverové karty, splátky z nákupu na splátky a leasingy a ak by ste chceli dá sa zobrať aj hotovosť navyše.
Okrem tohto typu úveru u nás nájdete aj iné typy úverov a hypoték. Ponuka platí na celú SR a pre všetkých v sumách od 600 do 200000 €.
Nech sa páči, vyberte si, ktorý úver vám najviac vyhovuje.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Rýchle pôžičky / 22.01.2017

Smile pôžička - TOP riešenie!
-Rýchlo, jednoducho a diskrétne
-Bez ručiteľa a založenia nehnuteľnosti
-Za vybavenie nič neplatíte
ASM Consulting service s.r.o., Pôžičky pre podnikateľov / 8.01.2017

Rýchle porovnanie pôžičiek tu

Výhodná banková pôžička na čokoľvek chcete

Úvery s rozumom
Rozmýšľate nad kúpou nehnuteľnosti, rekonštrukciou, či výstavbou? Alebo máte veľa nevýhodných splátok? Prídte sa poradiť, máme pre vás riešenie. V prípade záujmu volajte: Úvery s rozumom 0908 760 301
Úvery s rozumom, Nebankové pôžičky / 3.01.2017

Smile pôžička - úver bez úrokov!
Smile pôžička - Najrozumnejšie riešenie pre Vaše Podnikanie!!!Neplaťte zbytočne keď nemusíte a získajte úver Bez úroku!
ASM Consulting service s.r.o., Nebankové pôžičky / 18.11.2016

Úvery,pôžičky,hypotéky.10 typov pôžičiek na výber, pre celé Slovensko.Bez poplatkov a pre všetkých.
Úvery,pôžičky,hypotéky.10 typov pôžičiek na výber, pre celé Slovensko.Bez poplatkov a pre všetkých. Ponúkame: Rýchle pôžičky pre jednotlivca, Konsolidáčné úvery, Refinancovanie úverov, zlučovanie úverov a pôžičkových kariet do 1 výhodnejšej splátky, Hypotéky na čokoľvek,Pôžičky pre manželov,Pôžičky na kúpu áut,Pôžičky mladomanželom,Pôžičky pre učiteľov,Pôžičky na rekonštrukciu nehnuteľnosti úplne bez založenie nehnuteľnosti.Všetko vybavíte jednoducho na 1 mieste,na počkanie na našej webovej stránke.Poskytujeme úvery 17 rokov aj s možnosťou predčasného splatenia kedykoľvek počas splácania. Máme až 91 % priechodnosť schvaľovania.Ak potrebujete dobrý úver vyberte si u nás.U nás si vyberie skutočne každý. Ak potrebujete poradiť s výberom úveru kontaktujte nás aj telefonicky v pracovných hodinách od 9.00 do 18.00 hod.
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR, Pôžičky online / 3.09.2016

Smile pôžička - injekcia pre Váš biznis!
Potrebujete rýchlo a jednoducho získať finančné prostriedky? Ponúkame rôzne typy úverov, kde si skutočne vyberiete taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Každý úver môžete predčasne splatiť a tým si úplne minimalizovať úroky!
ASM Consulting service s.r.o., Nebankové pôžičky / 21.07.2016

Pre celú SR: úvery za pár minút. Pre všetkých. Zjednodušili sme schvaľovanie, 91 % úspešnosť schvaľo
Pre celú SR: úvery za pár minút. Pre všetkých. Zjednodušili sme schvaľovanie, 91 % úspešnosť schvaľovania klientov. Poskytujeme pôžičky skoro každému a možno aj vám. Chceli by ste nezáväzne a bezplatne vedieť či vám môžme schváliť úver? Tak si vyberte na našej web.stránke z našej širokej ponuky 10 typov výhodných úverov v rôznych sumách od 600 do 200000 € (rýchle pôžičky, manželské pôžičky, konsolidačné a refinančné pôžičky, auto pôžičky, pôžičky na bývanie, hypotéky a pod.) Stačí si už len vypísať jednoduchý a nezáväzný online formulár na predschválenie pôžičiek. Ak potrebujete poradiť z výberom pôžičky kontaktujte nás v prac.hodinách od 9.00 do 18.00 hod.
U nás si vyberie každý.
Hľadáme aj nových spolupracovníkov z celej SR, ktorí by poskytovali naše pôžičky.Môžete si slušne zarobiť. Bližšie info na našej web.stránke.
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR, Rýchle pôžičky / 14.07.2016

Chceli by ste sa pozbavovať nevýhodných úverov? Pomôžeme vám s tým. Na našej web.stránke z našej pon
Chceli by ste sa pozbavovať nevýhodných úverov? Pomôžeme vám s tým. Na našej web.stránke z našej ponuky 10 typov pôžičiek a hypoték si vyberte z celej SR Refinančnú pôžičku, s ktorou Vám vyplatíme všetky úvery bánk+úvery nebankových spoločností Proficredit,Homecredit,Cetelem+úvery Quatra,Triangla,Slovenskej požičovne+úverové karty+nákup na splátky+leasingy.Zbavíte sa takto všetkých splátok,budete mať len 1 výhodný úver ak by ste chceli aj hotovosť navyše. Ak potrebujete iný typ úveru vyberte si. U nás si vyberie skoro každý.
Refinancovanie pôžičiek pre celú SR, Rýchle pôžičky / 9.07.2016

Smile pôžička- S.R.O. a SZČO!
Najdostupnejšia pôžička pre živnostníkov a podnikateľov so super rýchlym vybavením a najvyššou schvalovatelnosťou na trhu!
ASM Consulting service s.r.o., Pôžičky pre podnikateľov / 24.04.2016

Pôžička
Nejaky poskytovateľ pozicky 1500€? Info prosim mailom, dakujem
Maria, Pôžičky bez registra / 8.03.2016

Výhodná banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička na čokoľvek, poctivý úrok

Široká ponuka podnikateľských úverov!
Potrebujete znovu naštartovať svoj biznis? Ponúkame finančnú injekciu pre každého aj začínajúceho podnikateľa. Za poskytnutie úveru neplatíte nič a nedokladujete ani žiadny podnikateľský zámer. Pri predčasnom splatení vám úroky vrátime a tiež akceptujeme aj dlh voči štátu. Ozvite sa a uvidíte, že to správne riešenie sa vždy nájde!
ASM Consulting service, Pôžičky pre podnikateľov / 3.03.2016

To mi uz nikto nepomoze
Som v uplnych koncoch ani neviem ci sa este niekto najde nejaky dobrodinec ktory mi moze pomoct.Nehnutelnost nemam ale mam zamestnanie na dobu neurcitu.Potrebujem surne40000E
Uz niekedy ani neviem ako sa volam preto skusam tento inzerat.
Jan Santa, Pôžička na splatenie dlhov / 22.02.2016

Peníze bez podvodu, ověření poskytovatelé
Odmítáte hradit poplatky předem ?
Hledáte poctivého poskytovatele půjček, úvěrů , hypoték?
U nás nabídka bez kontroly registrů, bez poplatků, kaucí apod.
Nabízíme solidní půjčky, férové podmínky korektní a profesionální jednání .
Finance poskytujeme žadatelům s doložitelným příjmem.
Vyplácíme exekuce.

Vácha, Nebankové pôžičky na zmenku / 3.02.2016

Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR. Na našej web.stránke nájdete široký výber úvero
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR. Na našej web.stránke nájdete široký výber úverov s licenciou NBS. U nás si vyberie každý: -Refinančné pôžičky na vyplatenie bankových aj nebankových úverov,pôžičkových kariet,leasingov a tovaru na splátky -Najľahšie pôžičky do 5000 € -Manželské pôžičky -Hypotéky na čokoľvek -Hypotéky na kúpu nehnuteľnosti -Pôžičky na auto -Pôžičky na bývanie -Pôžičky pre mladomanželov -Pôžičky pre pedagógov -Refinancovanie hypoték Všetky naše pôžičky poskytujeme úplne bez poplatkov s možnosťou predčasného splatenia.
Centrála pôžičiek a Hypotekárne centrum pre celú SR, Rýchle pôžičky / 30.01.2016

Široká ponuka úverov pre živnostníkov!
Nová éra pôžičiek pre živnostníkov a podnikateľov je tu! Pripravili sme rôzne typy úverov, kde si skutočne vyberiete taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Každý úver môžete predčasne splatiť a my vám ostávajúce úroky odrátame. Potrebujete minimum dokladov a za poskytnutie neplatíte nič máte úver vybavený úplne zadarmo.
ASM, Rýchle pôžičky / 19.01.2016

Pôžička ktorá sa naozaj oplatí!
Znížili sme splátku až na polovicu! Bezkonkurenčne najdostupnejšia pôžička s najnižšími splátkami na trhu. Naštartujte Nový rok skvelou finančnou injekciou!
Pôžičkár, Nebankové pôžičky / 28.12.2015

Novy zaciatok
Nemam nehnutelnost len dlhy a preto surne potrebujem pomoc som zamestnany na dobu neurcitu.Pomoze mi niekto sa zbavit dlhov a platit len jednu splatku.
Dufam ze ano inak uz nema zmysel nic.
Jan, Nebankové pôžičky na zmenku / 16.12.2015

Nemáš a chceš potešiť svojich blízkych??? požičiame Ti..
Chýbajú Vám peniaze? chcete pre svoje deti na Vianoce po čom túžia? Na to sme tu my... Sme licencovaná spoločnosť od NBS, ktorá poskytuje peniaze pre zamestnaných, dôchodcov, ženám na RD na čokolvek. Možnosť predčasného splatenia a možnosť odkladu splátok.
Marek Madunický, Nebankové pôžičky / 16.11.2015

Overená hotovostné pôžička bez ručiteľa

Vymeňte vaše pôžičky za jedinú s lepšou splátkou

Pôžička od 100 do 5000€ bez registra aj keď mate exekúciu
Pôžička aj keď máte exekúcie.
Hrozí Vám, že prídete o byt alebo dom lebo máte exekúcie alebo nevýhodné úvery?Požičiame Vám až na 96 mesiacov a neprídete o strechu nad hlavou.
Stačí zavolať, ešte nemusí byť neskoro!!!
Pre všetkých
0915 780738
lubos, Pôžička na splatenie dlhov / 4.11.2015

Čakali ste na dobrú ponuku pôžičiek? Konečne je tu: 600, 700, 800, 900, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000
Čakali ste na dobrú ponuku pôžičiek? Konečne je tu: 600, 700, 800, 900, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000, 5000, 7000 ,10000, 20000, 30000, 50000, 100000 až do 200000 eur. Jednoduché online pôžičky a hypotéky. Stačí si vybrať na našej web.stránke sumu akú potrebujete.Žiadne poplatky, jednoduché vybavenie. Poskytujeme pôžičky a hypotéky úplne po celom Slovensku.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 15.10.2015

Peníze v hotovosti , bez poplatku
Garantované nebankovní půjčky s hotovostním vyplacením.
Potřebujet urychleně finanční pomoc.
Garantované půjčky bez poplatku předem.
Půjčka pro všechny, kteří neuspěli v bankovním či nebankovním sektoru.
Finance poskytujeme klientům s doložitelným příjmem.
Jste zaměstnanec, důchodce, žena na MD , OSVČ,nebo jste vedeni na ÚP.
U nás máte šanci získat finance.
Splátky se odvíjejí od věku a bonity žadatele.
Možnost odkladu splátek až 3 měsíce.

krejcar, Pôžičky bez registra / 4.10.2015

PROSIM O VELMI SURNU FINANCNU POMOC
Prosim vedel by mi niekto surne poskytnut 2 000 eur bez rucenia a bez poplatkou vopred??? potrebovala by som vyplati uvery a zabranit tak exekucii Velmi dakujem ak sa tu niekto taky najde kto by pomohol
kate, Pôžičky bez registra / 26.08.2015

Nestaňte se obětí podvodu
Peníze beze strachu - bez poplatku, kaucí apod.
Získejte spolehlivou a prověřenou nebankovní půjčku bez zástavy nemovitosti, bez spolužadatelů, registrů od 40.000 Kč do 3.000.000 Kč
Nebankovní půjčka od přímého investora, bez nahlížení do registru i bez písemného potvrzení o příjmu.
Profesionální jednání samozřejmostí.
Vyřízení všech formalit do 24 hodin, žádné nesmyslné papírování a zbytečné protahování.
Podepisujete vždy smlouvu již ke schválenému úvěru

vrzal, Nebankové pôžičky / 22.08.2015

Potrebuješ peniaze na leto?
Bez ručiteľa, bez založenia majetku a vopred nič neplatíte! Najrýchlejšie vybavenie s maximálnou diskrétnosťou a istotou. Pre podnikateľov a živnostníkov je pripravená letná akcia!
Milan, Nebankové pôžičky / 7.07.2015

"Reste DLH AK JE ČAS", "STOP exekúciám",
Neriešenie DLHOV = exekúcie "," ďalšie pôžičky NIČ nevyriešite! "," STÁLE CHCETE PÔŽIČKU? MÁME PRE VÁS LEPŠIE RIEŠENIE
Peter, Nebankové pôžičky / 3.06.2015

Prosím o pomoc
Prosím o pomoc seriozného človeka ktorý by mi vedel pomoct zbavit sa dlhov a exekúcií,dostal som sa do kolotoča z ktorého neviem von,potrebujem cca 10tsíc eur na splatenie dlhov a exekúcií,vedel by som seriozne splácat cca po 250 eur mesačne,v banke mi úver nedajú a tak som sa dostal do kolotoča z ktorého niet úniku,pri serioznej ponuke by mi vedela matka ručit 2 izbovým bytom,na notársku záložnú zmluvu
Magula Juraj, Pôžička na splatenie dlhov / 31.05.2015

Banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička rýchlo. PRE KAŽDÉHO
Pôžička rýchlo. PRE KAŽDÉHO
- Sprostredkujeme nebankové úvery do 40000€ pre každého.
- Vek od 18 rokov.
- bez skúmania registrov
- Ručenie nehnuteľnosťou – Môže byť aj iná osoba – majiteľom nehnuteľnosti ostávate naďalej
- Riešime :
- Najľahšia pôžička od 600 do 5000 bez ručiteľa na čokoľvek, bez poplatkov. Max 60 mesiacov
- Na bývanie od 5000 do 20000 eur (rekonštrukcia nehnuteľnosti)max 120 mesiacov
- Auto pôžička od 1500 do 20000 eur.( dokladuje sa účel do 30 dni) max 120 mesiacov
- Auto úver výška úveru neobmedzená podľa hodnoty auta a roku výroby.(ponuka sa vytvára podľa daného vozidla)
- Hypotekárne úvery ( ručenie nehnuteľnosťou)
- Bankové úvery Spotrebné úvery: pre FO , Hypotekárne úvery: pre Fo, Bytové družstvá – úvery , na zateplenie , obnova – rekonštrukcia bytového domu.
- Seriózne jednanie - rýchle vybavenie, bez poplatkov, S NAMY TO VYBAVÍTE, BEZ BEHANIA PO BANKÁCH A ÚRADOCH.
Email: s.fe@pobox.sk , mob: 0917 323 589

števo, Rýchle pôžičky / 27.05.2015

surne
surne potrbujem pozica 3000euro ale vopred nic neplatim bola som uz podvedena
Ines, Pôžička na splatenie dlhov / 21.05.2015

"Nedá sa Vám spať? Prerastajú Vám dlhy cez hlavu?" Oddlžíme! Zabezpečíme Vám pokojný spánok!
Nestíhate splácať svoje dlhy? Neviete, čo s tým? Oddlženie Vám pomôže začať nový život bez dlhov.
Peter, Nebankové pôžičky / 1.05.2015

fair credit fajn pozicka
Potrebujete pozicat rychla pozicka bez rucitela a nahliadnutia do registra dlznikov uz od 18 rokov pre kazdeho aj pre mamicky na materskej vybavenie v pohodli vasho domova.
lucia , Nebankové pôžičky / 28.04.2015

Oddĺženie nehnuteľností!
Ponúkame riešenie nepriaznivých finančných situácii, oddĺženie nehnuteľnosti zo súkromných zdrojov, konsolidáciu úverov, vyplácanie exekúcii, riešenie preddražobných stavov, sprostredkovanie bankových, či nebankových úverov a pod. a to seriózne a rýchlo. Kontaktuje nás vyplnením formulára na www.zivotbezdlhov.sk Neplatíte žiadne poplatky vopred! Západné a stredné SR.
Invest, Pôžička na splatenie dlhov / 28.04.2015

potrebuješ rýchlu pôžičku?
Rýchle vybavenie, bez zbytočných prieťahov, bez poplatkov a založenia nehnuteľnosti. Samozrejme korektné jednanie. Iba bez registrov.
Anton Bartko, Pôžičky bez registra / 13.04.2015

TOP ponuka pôžičiek pre všetkých
Top ponuka pôžičiek pre všetkých s príjmom:
od 200 - 2000€ prostredníctvom tretieho subjektu (stačia vám iba doklady ktoré máte doma)
do 4000€ s dokladovaním troch výplatných pások
do 10000€ len s potvrdením o príjme
od 2000 - 30000€ so zaistením nehnuteľnosťou (ideálne pre ludí v registroch, ktorí majú príjem a chcú sa zbaviť dlhov) bez zbytočných papierov, majiteľom môže byť aj tretia osoba všetko rýchlo vybavené.
Martin, Nebankové pôžičky / 21.03.2015

Chcete mat spokojny spanok a byt bez dlhov? Nájdeme riešenie aj pre Vašu situáciu.
Nestíhate splácať svoje dlhy? Neviete, čo s tým? Oddlženie Vám pomôže začať nový život bez dlhov.
Peter, Nebankové pôžičky / 14.03.2015

Najľahšia pôžička na čokoľvek
Potrebujete peniaze?

U nás dostanete pôžičku na čokoľvek.
Podmienky pre získanie pôžičky
- výška 200 - 5000 eur
- doba splácania 6 až 60 mesiacov
- bez zabezpečenia
- bez akýchkoľvek poplatkov
- bez ručiteľa
- možnosť poistiť si splátky

Potrebujete len 2 doklady totžnosti a doklad preukazujúci Váš príjem

Peniaze na účte do 24 hodín

kontaktná osoba
Anna Krajčírovičová
0905 671 601
Anna Krajčírovičová, Najrýchlejšie pôžičky / 11.03.2015

Lacné a výhodné pôžičky od 600 do 20000 € bez poplatkov -Najľahšia pôžička od 600 do 5 000 ....

Lacné a výhodné pôžičky od 600 do 20000 € bez poplatkov
-Najľahšia pôžička od 600 do 5 000 €,

-Manželská pôžička od 600 do 10 000 €,

-Pôžička na auto od 1500 do 20000 €,

-Účelová pôžička na rekonštrukciu nehnuteľnosti od 5 000 do 20 000 € bez založenia nehnuteľnosti,

-Hypopôžička na čokoľvek, na rekonštrukciu, kúpu nehnuteľnosti, dovolenky a pod. alebo na vyplatenie nevýhodných úverov od 2 000 do 200000 €.,

-Refinančná pôžička na refinancovanie kreditných kariet, leasingov, tovaru na splátky, spotrebných bankových aj nebankových úverov s možnosťou poskytnutia peňazí navyše.

-Refinančná pôžička na refinancovanie hypoték s peniazmi navyše, kde si tak isto môžete dať povyplácať okrem hypotéky aj existujúce kred.karty, spotrebné bankové a nebankové úvery s možnosťou poskytnutia peňazí aj krytie nehnuteľnosťou postačuje.

Vieme poskytnúť pôžičky po celom Slovensku.

Využite dnešnú akciu: všetky naše pôžičky vám poskytneme bez poplatkov.

Vyberte si online s našej výhodnej ponuky pôžičiek, úverov a hypoték na našej web.stránke. Výhodné pôžičky bez poplatkov.Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo z celej SR cez našu web.stránku 24 hodín denne alebo telefonicky v prac.hodinách od 9.00 do 18.00 hod. alebo mailom.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Bankové pôžičky / 6.03.2015

Lacné a výhodné pôžičky od 600 do 20000 € a lacné hypotéky od 2000 do 200000 € na čokoľvek. Pôžičky
Lacné a výhodné pôžičky od 600 do 20000 € a lacné hypotéky od 2000 do 200000 € na čokoľvek. Pôžičky poskytujeme po celom Slovensku. Žiadne poplatky, možnosť predčasných splatení. Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo cez našu web.stránku 24 hodín denne 7 dní v týždni.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 5.03.2015

Rýchla pôžička na čokoľvek
Ponúkam rýchlu pôžičku na čokoľvek od 200 - 5000 eur. Peniaze máte na účte do 24 hodín. Volať 0905 671 601
Anna Krajčírovičová, Rýchle pôžičky / 4.03.2015

Akcia na úvery, pôžičky a hypotéky na celú SR. Máte možnosť si vybaviť jednoducho lacnú pôžičku aj z
Akcia na úvery, pôžičky a hypotéky na celú SR. Máte možnosť si vybaviť jednoducho lacnú pôžičku aj z nášho Pôžičkového centra od 600 € až do 200000 €. Žiadne poplatky.Navštívte našu webovú stránku a vyberte si ešte dnes.Všetko vybavíte jednoducho a rýchlo cez našu web.stránku 24 hodín denne alebo telefonicky v prac.hodinách od 9.00 do 18.00 hod. alebo mailom.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Pôžičky online / 3.03.2015

Rôzne typy pôžičiek aj pre nezamestnaných

Od 200€ do 2000€, poskytujeme pôžičky prostredníctvom tretieho subjektu
Od 2000 do 4000€, len s dokladovaním posledných troch výplatných pások
Od 4000€ do 10000€, s potvrdením o príjme
Od 2000€ do 35000€ SO ZALOŽENÍM NEHNUTEĽNOSTI
Potrebné údaje prosím zaslať mailom:
Meno
Priezvisko
Číslo OP
Rodné číslo
Trvala adresa
Prechodna adresa (ak je)
Adresa nehnuteľnosti (ak sa ručí NHN)

Martin, Výhodné pôžičky / 25.02.2015

Pomôžeme Vám!
Pomáhame ľuďom, ktorí sa dostali do zlej finančnej situácie a hrozí im, že prídu o svoj majetok. Vyplatíme Vaše dlhy a zbavíme Vás vysokých úrokov a poplatkov ale najmä nestratíte Vašu nehnuteľnosť. Pre bližšie informácie navštívte našu webovú stránku a vyplňte prosím celý formulár. www.zivotbezdlhov.sk Západné a stredné SR.
Invest, Pôžička na splatenie dlhov / 18.02.2015

"Nedá sa Vám spať? Prerastajú Vám dlhy cez hlavu?" Oddlžíme! Zabezpečíme Vám pokojný spánok!
"Ste zadlžený až po uši?" Pomôžeme! Oddlžíme!
Peter, Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 6.02.2015

Pôžička od súkromnej osoby úrok max 10 % ročne
- Pôžičky poskytujem ako súkromná osoba.
- Neúčtujem si žiadne poplatky vopred.
- Dĺžka splácania 1 mesiac až 5 rokov.
- Požičiavam sumy od 100 eur a viac.
- Úroková sadzba pre každého záujemcu nepresiahne 10 % ročne !!!
- Žiadne skryté poplatky, žiadne poplatky za vedenie účtu atď.
- Žiadne nefér zmluvy ako od bánk a nebankoviek
- Pôžičku spíšeme na zmenku, uznanie dlhu alebo zmluvu o pôžičke.

Pre viac info ma prosím kontaktujte cez email matejsirak@gmail.com
Matej Sirák, Pôžičky pre všetkých / 27.01.2015

Bez Dlhov
Ste zadlžený až po uši ? Pomôžeme ! Oddlžime ! Zničíme stres !
Bližšie info : 0904861400
Jana, Pôžička na splatenie dlhov / 22.01.2015

1

Zoznam všetkých dopytov a ponúk pôžičiek pre mesto Trenčín.