Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou

Máte nemovitost k ručení? Pak jsou tu pro vás pôžičky s ručením nehnuteľnosťou.

200 € do hodiny na účte, žiadajte tu!

Nebanková pôžička bez overovania registra a dokladovania príjmu

Hypotéky bez úveroveho registra - bez dokladovania príjmu
Ponúkame Vám možnosť zbaviť sa dlhov. AKO? Vyplatenie nebankových spoločností, vyplatenie bankových spotrebných úverov, vyplatenie exekúcii na liste vlastníctva, vyplatenie súkromných dlhov. PODMIENKA! Ručenie nehnuteľnosťou, nie je podmienka byť majiteľom nehnuteľnosti. NEPREVERUJE SA BONITA KLIENTA, NEPREVERUJE SA ÚVEROVÝ REGISTER, NEDOKLADUJE SA PRÍJEM. Východné Slovensko neriešime. Dohodnite si termín osobného stretnutia, bez vstupných poplatkov.
špecialista, Nitra / 5.06.2014

Bezúčelový úver
Bezúčelový úver
Úver pre každého. do 25 000 eur . Rozumné úroky. Úver bez preverovania klientov, bez skúmania registra a bez ručiteľa. Ručenie nehnuteľnosťou resp. motorovým vozidlom nie starším ako 4 roky. V prípade že máte nehnuteľnosť založenú v inej spoločnosti a chceli by ste vyplatiť nevýhodný úver stačí nás kontaktovať. email: s.fe@pobox.sk, , mob. 0917323589,

stevo, Spišská Nová Ves / 30.05.2014

Pôžička zabezpečená nehnuteľnosťou bez dokladovania príjmu
Vybavíme Vám pôžičku bez dokladovania príjmu, zaistenú nehnuteľnosťou. Môže byť aj zaťažená exekúciou, dražbou. Výška úveru je možná od 1500€ a vyššie (horná hranica jue neobmedzená) so splatnosťou 24 - 96 mesiacov. Nehnuteľnosť nemusí byť výhradne vo vašom vlastníctve (vlastník nám bude musieť podpísať záložné zmluvy).
zabezpecenapozicka, Banská Bystrica / 20.05.2014

Nebankový úver s výhodným úrokom!
Nebankový úver s výhodným úrokom!
- od 1000€ do 25000€
- pre každého bez výnimky
- bez registra a dokladovania príjmu
- bez preukazovania účelu
- bez poplatkov vopred a nutnosti znaleckého posudku
- ručenie nehnuteľnosťou alebo osobným automobilom
- celá SR
Miroslav, Bratislava / 9.05.2014

Riešenie pre každú rodinu
Máte pocit, že už nevládzete, ničia Vás dlhy, ktoré stále pribúdajú. Stále sa trápite, ako to vyriešite.
P-O-T-R-E-B-U-J-E-T-E
---------------------
VYPLATIŤ bankové a nebankové úvery.
VYPLATIŤ exekúcie.
VYPLATIŤ inkasné spoločnosti.
VYPLATIŤ vymahačske spoločnosti.
VYPLATIŤ nedoplatky na zdravotnej a sociálnej spoločnosti.
VYPLATIŤ nedoplatky na bytovom družstve.

N-E-P-R-E-V-E-R-U-J-E SA
------------------------
BONITA klienta
ÚVEROVÝ register
NEPOTVRDZUJE sa príjem

P-O-D-M-I-E-N-K-Y
-----------------
RUĆENIE nehnuteľnosťou - nemusíte byť majiteľom .
KAŽDÝ produkt ma iné podmienky.
TREBA si dohodnúť osobné stretnutie bez vstupných poplatkov vopred.
VÝCHODNÉ Slovensko neriešime.
BANKOVÉ-NEBANKOVÉ-INVESTORSKÉ úvery.
špecialista, Nitra / 22.04.2014

Pôžičky od súkromných investorov
Ponúkame ľuďom pomoc vo finančnej núdzi,aj ľuďom v bankovom alebo nebankovom registri,vieme riešiť exekúcie,dražby,omeškané platby,nedoplatky.Žiadne poplatky vopred,ručenie nehnuteľnosťou v osobnom vlastníctve žiadateľa aj zadľženou,stály mesačný príjem.Vieme poradit žiadateľom aj s bankovým či nebankovým registrom,lebo v konečnom dôsledku bude nutné mať vedomie ako žiadateľ je na tom zo záznamom v registri.
Lujza, Poprad / 10.04.2014

Ste vo vážnej finančnej situácii
Snažíte sa zohnať spoločnosť, ktorá Vám pomôže vyplatiť vaše dlhy? Vaše dlhy spôsobili, že máte - prípadne Vám hrozí exekúcia. Vyplatíme bankové a nebankové úvery, vyplatíme exekúcie, inkasné spoločnosti, vymahačske spoločnosti, dlhy na zdravotnej a sociálnej poisťovni . Nepreverujeme úverový register, nedokladuje sa príjem. Treba si dohodnúť termín na osobné stretnutie, kde Vám vysvetlíme podmienky -bez vstupných poplatkov. Východné Slovensko neriešime.
špecialista, Nitra / 10.04.2014

Nebankové úvery
- od 1000€ do 20000€
- bez registra
- bez dokladovania príjmu
- pre dôchodcov, podnikateľov, ženy na MD
- s možnosťou predčasného splatenia
- celé slovensko
- vybavenie ONLINE
- na čokoľvek
- bez poplatkov vopred
Martina Jurášikov, Martin / 9.04.2014

Rýchle porovnanie pôžičiek tu

Výhodná banková pôžička na čokoľvek chcete

Záchrana pred exekučným konaním - vyplatíme dlhy.
Ste vo veľmi vážnej finančnej situácii? Kopia sa Vám exekúcie, dlhy? Celá Vaša rodina je z toho zúfalá? Už sa netrápte - máte šancu. Vyplatíme exekúcie, vyplatíme nebankové spoločnosti, vyplatíme dlhy v zdravotnej, sociálnej poisťovni, súkromné dlhy.
Riešime: aj spotrebné, hypotekárne, konsolidačné úvery, hypotekárne úvery so 100 percentným prefinancovaním.
Bankové, nebankové hypotekárne úvery. Východné Slovensko neriešime.
Dojednajte si termín osobného stretnutia.

špecialista, Nitra / 31.03.2014

Pokojný život bez dlhov - bez exekúcii.
Dlhé roky robíme túto prácu a nieje nám ľahostajná finančná situácia vo veľa rodinách. Boli sme záchrancovia klientom, kedy sme zachránili nehnuteľnosť pred dražbou, majetok pred exekútorom.Rodina vyplatí účty, vyplatí splátky , upomienky za úver a na žite nezostanú žiadne finančné prostriedky - preto sa snažíme klientom v každom finančnom probléme pomôcť. Aj v prípade, že Vás už oslovujú inkasné a vymáhačske spoločnosti, prípadne exekútor Vám zablokoval účet a nehnuteľnosť. Vieme Vás zbaviť všetkých dlhov. Neskúma sa register, nepotvrdzuje sa príjem. Vezmite Vašu ťažkú situáciu do rúk - netrápte sa .Dohodnite si termín stretnutia, kde Vám vysvetlíme podmienky. Nemusíte sa obávať - u nás sa žiadne prvotné poplatky neplatia.
1úver+1splátka+1poplatok= toto je rovnica pre Vás=to zvládnete splácať.
Bankové===nebankové hypotekárne úvery! Východné Slovensko neriešime.
špecialista, Nitra / 28.03.2014

UŽ DOSŤ STRACH - už sa nebojte - zbavíme Vás dlhov
Nestrácajte nádej, je tu konečne riešenie aj pre Vás! Máte alebo Vám hrozí exekúcia? Máte zablokovanú nehnuteľnosť - účet? Nepríjemné, ale vieme to riešiť.
Vyplatia sa exekúcie, vyplatia sa nebankové subjekty, vyplatia sa inkasné spoločnosti, vyplatí sa zdravotná a sociálna poisťovňa, vyplatia sa súkromné dlhy!!! Nový štart do života - začnete kľudne a spokojne žiť!
Neskúma sa bonita ani register klienta!!!
KAŽDÝ MA NÁROK NA NOVÝ ZAČIATOK!!! NEČAKAJTE A KONAJTE!!!
špecialista, Nitra / 20.03.2014

Riešenie pre každú rodinu - exekúcie
Máte zablokovanú nehnuteľnosť exekútorom? Riešenie pre Vás.
Exekútor - Vám zablokoval účet aj nehnuteľnosť? Už sa netrápte, konečne nové produkty aj pre Vás. Produkt, ako vyplatiť exekúciu, ako vyplatiť nebankové spoločnosti, ako vyplatiť dlhy na zdravotnej a sociálnej poisťovni. Vyplatenie dlhu voči bytovému družstvu a rôznych dlhov- neskúma sa úverový register. Riešime: spotrebné úvery, hypotekárne úvery, úvery pre podnikateľov, konsolidačné úvery, refinančné úvery, úvery na kúpu nehnuteľnosti. Úvery pre: zamestnaných aj na dohodu. FO, zamestnaných v zahraničí, nezamestnaných s akýmkoľvek príjmom. Bankové===NEbankové===Investorské=== úvery.
špecialista, Nitra / 17.03.2014

Sprostredkovanie pôžičky od súkr.osôb PO,FO
Vieme pomôcť aj ľuďom v úverovom registri,pred dražbou,alebo exekúciou,s nedoplatkami.Každý dopyt riešime individuálne pri osobnom stretnutí u klienta doma.Podmienka -ručenie nehnuteľnosťou aj zadĺženou,stavebným pozemkom,chatou celoročne obývanou,podnikateľským objektom,garážou v osobnom vlastníctve žiadateľa aj zadĺženou.Žiadne poplatky vopred.Do mailu prosím napísať mesto v ktorom bývate a telefónne číslo,aby sme sa vedeli s Vami spojiť a dohodnúť stretnutie.Dopyty riešime postupne podľa poradia počas pracovných dňoch.
Lujza, Poprad / 14.03.2014

Konečne riešenie pre všetkých - aj exekúcie.
Stále sa trápite, ako to zvládnete splácať? Same upomienky, veľké dlžoby? Neviete či máte splácať najskôr bankové alebo nebankové úvery? Alebo účty? Hrozí Vám exekúciu, alebo ju už máte? Exekútor Vám zablokoval nehnutelnosť aj účet? Konečne riešenie aj pre Vás.

Neskúmame úverový register! Nepreverujeme príjem! Vyplatíme exekúcie, vyplatíme nebankové subjekty, vyplatíme súkromné podlžnosti. Konečne riešenie:

Sme špecialisti na riešenie spotrebných, hypotekárnych,podnikateľských úverov. Uvery pre zamestnaných v zahraničí, dôchodcov,MD,zamestnaných na dohodu, aj na dobu určitú.

Bankové===nebankové===investorské úvery!!!

Nedajte si majetok vziať exekútorom - stopnite to!
špecialista, Nitra / 26.02.2014

Pôžičky bez registra cez internet
Potrebujete rýchlo peniaze na vyplatenie iných pôžičiek alebo sa potrebujete zbaviť exekúcie? Nemôžete dokladovať príjem alebo ste nezamestnaní? Tak táto pôžička je presne pre vás. čítajte viac tu http://www.pozickomania.sk/recenzie/pozicka-bez-registra-uver4yousk/
Pôžičkománia, Bratislava / 10.02.2014

investor
kto poskytne peniaze na kúpu nehnuteľnosti?
Huczman, Nové Zámky / 4.02.2014

Výhodná banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička na čokoľvek, poctivý úrok

Neplaťte veľa ak môžete menej.
Máte úvery, pôžičky, leasing a chceli by ste splácať čo najmenej? Alebo máte záujem o kúpu nehnuteľnosti alebo rekonštrukciu a potrebujete získať výhodnú hypotéku alebo pôžičku alebo potrebujete peniaze na rozbeh podnikania?
Kontaktujte ma.

Dôležitá informácia: Klient nemôže mať exekúcie nakoľko spolupracujem s bankami.
Lukáš Martončik, Košice / 3.02.2014

surne potrebujem pozicku
Prosim o pozicku 6000eur.mozem rucit nehnutelnostou ale je uz zalozena treba doplatit 10000eur.hodnota bytu 35.000eur.dakujem je to fakt surne
emilia, Ilava / 22.01.2014

pozicka
dobry den chcela by som sa spitat ohladom pozicky mame rodinny dom a chcela by som nehnutelnost zalozit ale dom je pisany na moju tetu ale ta stym suhlasi nakolko zijeme v jednej domacnosti a ja som zivnostnicka v banke nas odmietli nakolko mam nejake zavesky dakujem za radu pripadne ak by sa my ozval niekto kto stym pracuje a vie to vybavit
lucia rozavickova, Malacky / 12.01.2014

Vyplácanie a konsolidácia dlhov a úverov
Ponúkame riešenia finančných problémov klientov (exekúcie,konsolidácie,vybavovanie úverov, poskytovanie pôžičiek zo súkromných zdrojov). Poskytujeme pôžičky zo súkromných zdrojov na základe nehnuteľnej zábezpeky. Každého klienta riešime individuálne podľa náročnosti prípadu. Všetky záležitosti od zmlúv až po ukončenie prípadu riešime za klienta. Kontaktujte nás mailom. Ďakujem
N.N. Invest, Nitra / 9.01.2014

Serióznosť!
Hľadám seriózneho investora za účelom odkúpenia RD v dražbe, prip. pôžičku cca 60000 E do cca 30.4.2014, na uvedený účel s možnosťou mes. splátok 400.00 E s najvyšším úrokom 3% s prepočtom na okamžitý zostatok. Ponukám istotu splátok, ručenie s nehnuteľnosťou a poistenie splátok. Poplatky žiadne vopred neplatím. Odpoveď-ponuku prosím do 14 dní. Ďakujem.
Alexej, Prievidza / 1.01.2014

2

Zobrazená inzercia pôžičky s ručením nehnuteľností a to ponuka aj dopyt.