Pôžičky Michalovce

Hľadáte pôžičky Michalovce? Tu ste správne, nájdete tu inzerciu pôžičiek len pre mesto Michalovce.

200 € do hodiny na účte, žiadajte tu!

Nebanková pôžička bez overovania registra a dokladovania príjmu

Potrebujem pôžička
Dobrý deň. Surne potrebujem pôžička. Vopred nič nezaplatim
Beáta, Pôžičky bez registra / 20.05.2020

Hľadám spoludlžnika - ručiteľa
Hľadám ručiteľa na úver(hypoteku)vo výške 50 000. S platením nieje problém. Ponúkam odmenu.
Martin, Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 3.05.2020

Potrebujem požičať súrne
Potrebujem požičať 3000 eur súrne žiadne poplatky vopred neplatim
Veronika, Nebankové pôžičky na zmenku / 1.02.2019

ŽIADOSŤ O POMOC
Zhodou životných okolností som sa dostala do veľmi nepriaznivej finančnej situácie bola som na materskej a potom som ešte dochovala babku a nebola som schopná splácať dlhý a preto mám aj záznam v registri ak by sa niekto našiel kto by mi mohol poskytnúť finančnú pôžičku vo výške 8000 eur momentálne mám prácu zarábam okolo 950 eur v čistom ale žiadna z inštitúcií mi nevie dať nijaký úver. Som schopná splácať 150eur mesačne
Jarmila Butkovska , Pôžička na splatenie dlhov / 8.09.2017

Kto mi pomožte peniaze bez poplatky
Potrebujem pôžičku žiadam vo výšku 25000 eur nakoľko mam exekúciu som chcela najskôr riešenie vyčistiť exekúciu a som chcela robiť založiť novu firmu na začatie podnikatie financovať nakup strojov a zariadenia. Poplatky vopred a náklady poistenie poplatky neplatim nič nereagujem ani neozyvajte s poplatkom dopredu a už ma viac ako rok to za obdobie už som naletela zahraničných investorov viacerych ponuka je to podvodníkom klamari spyta len poplatky peniaze okradli ludi neplatné. Prosim pomoc.
silvia, Nebankové pôžičky na zmenku / 22.06.2016

Surne potrebujem peniaze
Dobry den. Potrebujem žiadam pôžičku vo výšku 60000 eur nakoľko mam exekucie som chcela riešenie vyčistiť exekucie a najomna a založiť novy na začatie podnikanie nakup strojov a zariadenie. Poplatky vopred neplatim nič a zahraničí úvery mi nepiste sa ani neozyvajte s poplatkom vopred a naklady poistenie inak. prosim napíšte mi spravu gmail alebo osobne stretnutie zmluva
silvia, Pôžičky bez registra / 31.03.2016

hladam si sukromne pozicky
dobry den potrebujem aby som požičat 8000 eur treba a mam zaznam bankovy register , prosim si najskor odpoved mi.
Silvia, Pôžičky bez registra / 8.12.2015

ziadost o pozicku
Potrebujem pozicat 4000 eur.. no prijem zdokladovat nemozem... max vtska mesacnej splatky by mala byt 80-90eur... Len seriozne..
ester, Najrýchlejšie pôžičky / 7.12.2015

Rýchle porovnanie pôžičiek tu

Výhodná banková pôžička na čokoľvek chcete

Potrebujem pomoc
Potreboval by som pomoct mam dlhy mam exzekutorov na krku blokaciu na byt na auto ...neviem sa stoho dostat cca 10 000 € Mam 2 Deti Manzelku manzelka pracuje.
Martin, Pôžička na splatenie dlhov / 26.08.2015

PROSIM POMOZTE MI
Prosim niekoho kto mi ma moznost pomoct, kto mi pozicia peniaze len 3 500eur, mam dlhy vo vyske 3000 eur a chcem sa ich zbavit aby som platila len jeden. Banka mi uy nepozicia a skusila som uz asi vsetko. Prosim pomozte, ja aj manzel pracujeme a byvame v podnajme. Akceptujem aj vyssi urok! Dakujem!
Alena, Pôžička na splatenie dlhov / 17.06.2015

Súrne!!
Hľadám seriozného investora, ktorý mi poskytne finančnú hotovosť na zmenku 8000 Eur.
Bez poplatkov vopred. Úrok rešpektujem.


Mária, Nebankové pôžičky na zmenku / 25.05.2015

Zemplínska Pôžička
Poskytujeme pôžičky a úvery v Michalovciach, Trebišove, Humennom, Vranove nad Topľou, Sobranciach a v ich okolí. Pre zamestnaných (aj bez potvrdenia o príjme), dôchodcov (aj invalidných), opatrovateľky v zahraničí, živnostníkov a podnikateľov. Bankový systém.
Info aj na www.pozickymichalovce.sk

Jozef, Rýchle pôžičky / 28.10.2014

Chcete pôžičku do 24 hodín?
Získajte pôžičku veľmi jednoducho na našej stránke. Ponúkame Vám pôžičky s predschválením a peniazmi do 24 hodín. Len pre zamestnaných, živnostníkov a dôchodcov. Stačí vyplniť online žiadosť a naši operátori sa Vám ozvú. K dispozícii máte aj infolinku.
Uvermarket, Pôžičky online / 28.10.2014

Pôžička dlhy nevyrieši!
Máte dlhy a chcete sa ich zbaviť? Už Vás nebaví splácať pôžičku ďalšou pôžičkou? Informujte sa u nás o inom riešení. Pošlite SMS v tvare: Priezvisko, Meno, PSČ, Telefón na t.č.: 0948 80 55 80 a my sa Vám ozveme.
Martin, Pôžička na splatenie dlhov / 11.09.2014

Nesplatené pôžičky? Dlhy? Exekúcia?
Máte problémy so splácaním pôžičiek? Hrozí vám exekúcia alebo ju už máte? Všetko sa dá riešiť, ak prídete včas. Konzultácia zadarmo. Profesionálny prístup. Pošlite SMS na 0948 80 55 80 v tvare: Meno, Priezvisko, PSČ, Tel.číslo. Budeme Vás kontaktovať.
Riešenie dlhov, Pôžička na splatenie dlhov / 9.09.2014

Pôžička dlhy nerieši !
Máte dlhy a chcete sa ich zbaviť ? Ďalšou pôžičkou svoj problém nevyriešite. Práve naopak. Ešte výrazne navýšite svoj dlh ! Informujte sa o inom riešení Vašej nepriaznivej finančnej situácie. Zašlite SMS v tvare : Priezvisko, Meno, PSČ tel.číslo. Budeme Vás kontaktovať.
Martin, Pôžička na splatenie dlhov / 5.09.2014

Výhodná banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička na čokoľvek, poctivý úrok

Najlepšie rýchle pôžičky.
Finančné problémy? Alebo potrebujete peniaze rýchlo na čokoľvek? U nás dostanete najvýhodnejšie pôžičky. Požičajte si až 20000 Eur. Všetko vám vybavíme rýchlo a bez poplatkov na našej stránke. Pôžičky sú s urýchleným čerpaním.
Uvermarket, Pôžičky online / 19.08.2014

Ponuka jednoduchých pôžičiek.
Nestojte v rade niekde v banke. U nás si všetko vybavíte pohodlne, priamo z Vášho domova. Kliknite na našu internetovú stránku alebo nám zavolajte. Rýchlo a jednoducho.
Uvermarket, Pôžičky online / 4.08.2014

Súrne 10000 Eur.
Potrebujem súrne požičať 10 000 Eur. na zmenku ,nakoľko som sa dostala do bankového registra ,pretože sme mali v rodine tragické udalosti a nestíhali sme splácať splátky. Tohto času už môžem splácať aj vyššie splátky ,ale už neprejdem cez bankový register. Preto prosím takouto cestou, lebo neviem ,kde sa mám obrátiť a súrne potrebujem vyplatiť úver Viem ,že sa tu nachádza aj veľa podvodníkov, preto chcem poprosiť aby ma nekontaktovali Určite existujú ešte aj poctiví ľudia, ktorí dokážu pochopiť aj ťažké osudy ľudí. Vopred ďakujem za pomoc.
Mária, Peňažné pôžičky / 7.07.2014

1

Nachádzate sa na výpise inzercia pôžičiek pre mesto Michalovce, zobrazené sú ponuky aj dopytu.