Pôžičky Banská Bystrica

Zobrazené pôžičky Banská Bystrica, ďalšie mestá: Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Poltár, Krupina, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom.

200 € do hodiny na účte, žiadajte tu!

Nebanková pôžička bez overovania registra a dokladovania príjmu

Uver
Potrebujem si vyriesit dlhy a preto potrebujem uver aby som splacala len nednu splatku zalozit mozem nehnutelnost Dakujem za seriozne ponuky
Anna, Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 25.02.2015

Vyplatíme Vas ihned na pokladně
Nebankovní půjčky mohou být alternativou v případě, že již bankovní půjčky máte nebo Vám banka půjčku z nějakého důvodu nechce poskytnout. U nás se Vám budeme věnovat ihned a pokusíme se vyhovět Vašim představám. Od nás můžete odejít s nejvýhodnější půjčkou až do výše 200 000 Kč do 20 minut v hotovosti na ruku. Tato doslova expres půjčka Vám může ihned pomoci od nenadálých finančních problémů.
Naše společnost Vám opravdu nebude nahlížet do registru dlužníků a podá Vám spolehlivé a transparentní informace. V porovnání s ostatními společnostmi můžete u nás splatit svou půjčku předčasně a bez sankcí. Tuto nejschvalovanější půjčku Vám poskytneme po doložení Vašeho příjmu.
Od roku 2004 nám dalo důvěru již mnoho tisíc zákazníků a to, že se k nám vracejí, nás těší a vážíme si toho. Ovšem velmi rádi u nás přivítáme i nové klienty.

Garantované půjčky, Pôžičky bez registra / 21.02.2015

Pôžička Ponuka 1000 € do € 1,500,000
Ponúkam pôžičky pre jednotlivcov a podniky, ktoré sú v núdzi. Nech sumu, ktorú chcete, budete mať k dispozícii peniaze do 48 hodín najneskôr. Zadajte iba množstvo a lehotu splatnosti.
ďakujem
LALLEMENT Michel, Rýchle pôžičky / 15.02.2015

Rýchlo, bezstarostne, pohodlne, online, bez poplatkov,pre celú SR. Presvedčte sa sami na našej webe
Rýchlo, bezstarostne, pohodlne, online, bez poplatkov,pre celú SR. Presvedčte sa sami na našej web.stránke. Akcia na dnes: využite predschválenie zdarma, či môžete dostať pôžičku. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky, mailom alebo cez online formulár (vtedy vás budeme kontaktovať obratom my a predstavíme vám našu ponuku pôžičiek). Využite naše 16 ročné profesionálne služby s poskytovaním online pôžičiek a hypoték rôzneho druhu v sumách od 600 do 200000 €. Poskytujeme pôžičky zamestnaným klientom (akceptujeme aj zahraničie), živnostníkom, starobným dôchodcom, opatrovateľkám a na výnimku aj invalidným dôchodcom, ženám na MD a pracujúcim klientom cez personálne agentúry. Ešte váhate? Sme tu pre vás.
Centrála pôžičiek pre celú SR, Rýchle pôžičky / 30.01.2015

pomoc
POTRBUJEM UVER NA VIPLATENIE DLHOV
milan M, Pôžička na splatenie dlhov / 26.01.2015

Online pôžičky
Porovnanie bankových a nebankových pôžičiek, zažiadajte si online!

http://ziadostiopozicky.sk/
ziadostiopozicky.sk, Pôžičky online / 8.01.2015

prosím o serióznu pomoc
Prosím, kto mi seriózne požičia 50.000 eur, na 10 rokov?
Renka, Pôžička na splatenie dlhov / 8.01.2015

ÚVER pre každého až do 20 000 €
Radi by ste získali výhodnú a priechodnú pôžičku ? Ponúkneme Vám najpriechodnejšiu a najvýhodnejšiu pôžičku šitú priamo pre Vás. Bez žiadnych háčikov a skrytých poplatkov.

Neváhajte nás kontaktovať KONTAKTNÝM formulárom nižšie alebo na email: podpora@prehladpoziciek.eu
Ponuka pre celé Slovensko
Martina Hamačková, Pôžičky online / 7.01.2015

Rýchle porovnanie pôžičiek tu

Výhodná banková pôžička na čokoľvek chcete

Najdostupnejšie pôžičky pre celú SR.
Potrebuješ peniaze, ale nemáš ich? Požičaj si od nás. Všetko vybavíš rýchlo a peniaze môžeš mať do 24 hodín od schválenia. Až 20000 Eur na tvojom účte. Žiadosť nájdeš na našej stránke alebo nám zavolaj. Bez poplatkov.
Uvermarket, Pôžičky online / 12.12.2014

Transparentná pôžička NANELOVE.sk
Transparentná pôžička NANELOVE.sk. Určite ste sa už stretli s niekým, kto má/-mal zlé skúsenosti s pôžičkami. Rôzne podvodné praktiky za účelom vyťahať z ľudí čo najviac peňazí, najlepšie predom využívajúc zúfalú situáciu človeka.
A preto sme tu pre Vás práve teraz MY s Transparentnou pôžičkou NANELOVE.sk. Všetky podmienky sú dokonale priehľadné, uvedené v zmluve, s ktorými sa oboznámite ešte pred podpisom. Žiadne skryté poplatky, žiadne nefér podmienky ! www.NANELOVE.sk
nanelove.sk, Výhodné pôžičky / 1.12.2014

Súkromný veriteľ
Ponúkame úvery do 30000€ ručenie nehnuteľnosťou.
Spätný lízing nehnuteľností- Na rozdiel od klasického lízingu, kde ide o získanie nejakej hnuteľnej veci, napr automobilu, ide u spätného lízingu nehnuteľnosti o získanie hotových finančných prostriedkov. Základným predpokladom na strane klienta je vlastníctvo bytu alebo rodinného domu. Súčasne je medzi Vami a našou spoločnosťou uzavretá zmluva o budúcej zmluve o spätnom odkúpení nehnuteľnosti do Vášho vlastníctva. Vo Váš prospech je tiež zriadené vecné bremeno užívania nehnuteľnosti. Po uplynutí stanovenej doby máte možnosť si nehnuteľnosť odkúpiť späť za podmienok vopred dohodnutých v zmluve o budúcej zmluve.
Využite naše služby...
Uni Finance, s.r.o., Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 24.11.2014

Úvery bez poplatkov a bez registra do 25000€
Úvery bez poplatkov vopred a bez registra od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek! Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov a pôžičiek.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Pôžičky bez registra / 23.11.2014

Spotrebný úver bez registra a bez poplatkov vopred
Spotrebný úver bez poplatkov vopred a bez registra. Od 2000€ do 20000€. Na čokoľvek. Riešime aj exekúcie a prefinancovanie nevýhodných úverov a pôžičiek. Ručenie nehnuteľnosťou , pozemkom , alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Aj pre SZČO, dôchodcov, ženy na MD, ľudí zamestnaných v zahraničí aj pre firmy. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty a poplatkov. Celé Slovensko
Spotrebný úver, Pôžičky bez registra / 15.11.2014

S.O.S. pôžička NANELOVE.sk
S.O.S. pôžička NANELOVE.sk . Poznáte úslovie, že čim sa človek stáva úspešnejším, tým viac prekážok, omylov a rán musel prekonať ? Nikto v živote nebol stopercentne úspešný. Ste v situáci, že sa neviete pohnúť ďalej ? Máte dlhy ? Nevešajte hlavu, vždy sa nájde riešenie. Chápeme Vaše potreby a sme ústretoví voči Vašim požiadavkám. Pôžička NANELOVE Vám pomôže v každej situácii. Vyplňte náš kontaktný formulár a požiadajte o svoju pôžičku. NANELOVE pôžička môže byť (obrazne povedané) Vaše záchranné koleso… www.NANELOVE.sk
nanelove, Pôžičky pre všetkých / 9.11.2014

Bez registrov, oddlženie, konsolidácia, bez udania účelu, celé Slovensko.
Ponúkame oddlženie nehnuteľností v rámci celého Slovenska, riešime exekučné a dražobné stavy, taktiež poskytujeme financie zabezpečené nehnuteľnosťou bez udania účelu, kontaktujte ešte dnes a nečakajte na zbytočné navyšovanie o úroky z omeškania, exekútorské poplatky a podobne. Všetko seriózne a do 48 hodín po dodaní potrebnej dokumentácie.
Úvery Pôžičky, Pôžičky bez registra / 6.11.2014

Uver
Hladam uver na vyplatenie dlhou 10000e aj zo zalozenim nehnutelnost Dakujem
Anna, Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 5.11.2014

Výhodná banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička na čokoľvek, poctivý úrok

Rýchle a lacné pôžičky.
Potrebujete peniaze? Môžete sa obrátiť na nás. Ponúkame najľahšie pôžičky do 5000 Eur bez ručiteľa a pôžičky na bývanie do 20000 Eur bez založenia nehnuteľnosti. Vyplňte online žiadosť na našej stránke a my Vás budeme kontaktovať. Platí pre celú SR, bez poplatkov a s peniazmi do 24 hodín.
Uvermarket, Pôžičky online / 4.11.2014

kto pomoze?
Kto pozicia financnu hotovost na auto?Môžem nim rucit.Bez poplatku vopred.Spekulanti nevolat,dopredu ziadne peniaze neposlem
Andreaa, Najrýchlejšie pôžičky / 30.10.2014

kto pomoze?
Potrebujem surne pozicat 4000eur.nie,home credit,cwtelem quatro,triangel.Len nebankovky chcem.Bez poplatku vopred.Zmenka moze byt.
Andrea , Pôžičky bez registra / 29.10.2014

Ja vám môže pomôcť s pôžičkou
Ja vám môže pomôcť s pôžičkou

Ste v núdzi financovanie, budete potrebovať úver na akýkoľvek účel najlepšie známy pre Vás, napíšte mi teraz ako ja dať rýchle schválenie úveru sa 100% bez rizika.

Teším sa na rokovaní od vás
Mccaig Wagner, Pôžičky pre podnikateľov / 27.10.2014

Pôžičky rýchlo
Poskytnem Vám rýchle a ľahko dostupné pôžičky pre každého a na čokoľvek.
-schválená do 1minuty
-zodpovedný prístup ku klientovi
-možnosť odkladu splátok
-možnosť navýšenia pôžičky
-bez ručenia nehnuteľnosťou
-splátka 1x mesačne
Adresa kancelárie: Horná ul. 16, B.Bystrica, oproti Hl. pošte.
Pracujem ako VFA pre Proficredit Slovakia, s.r.o
Telefón: 0908515774, 0911515774
www.proficredit.sk
Alica Stroková, Rýchle pôžičky / 27.10.2014

Pozor sútaž - zlatá tehlička
Máte finančné problémy?
Vyriešte ich s nami.
Môžte mať od 1000 - 33 000€.
Každý kto si u nás zoberie pôžičku od 23.10.2014 do 19.12.2014 bude zaradení do zlosovania o zlatú tehličku. Platí len pre okresy Nová Baňa, Žarnovica, Žiar, Zvolen, Banská Štiavnica, Banská Bystrica.
Informácie aj na www.goldcenter.info
Boženka, Rýchle pôžičky / 25.10.2014

Tolerantná pôžička NANELOVE.sk
Tolerantná pôžička NANELOVE.sk, S touto pôžičkou naozaj vstúpite do nového mesiaca bez obáv. Či potrebujete peniaze na Vaše bývanie, alebo na pekné veci, ktorými chcete spraviť radosť sebe a svojim blízkym. Pôžička Nanelove.sk je maximálne tolerantná. V súrnych prípadoch máte možnosť požiadať o odloženie splátky. Takisto máte možnosť poistiť si splácanie Vašej pôžičky. Požiadajte o pôžičku na www.nanelove.sk
nanelove, Pôžičky online / 20.10.2014

Jesenná ponuka pôžičiek.
Máte šancu získať až 20000 Eur bez ručenia. Neplatíte poplatky a všetko vybavíte cez internet na našej stránke alebo na infolinke. Pôžičky sú s urýchleným čerpaním. Platí pre celú SR.
Uvermarket, Pôžičky online / 14.10.2014

Overená hotovostné pôžička bez ručiteľa

Vymeňte vaše pôžičky za jedinú s lepšou splátkou

Požičajte si.
Pôžičky s predschválením a peniazmi do 24 hodín. Dáme vám až 20000 Eur rýchlo a jednoducho. Len pre zamestnaných, živnostníkov a dôchodcov. Vyplňte žiadosť na našej webstránke a my sa Vám ozveme. Bez poplatkov pre celú SR.
Uvermarket, Pôžičky online / 7.10.2014

Pôžička na čokoľvek
Pôžičky pre zamestnaných a dôchodcov
Michal, Rýchle pôžičky / 10.09.2014

Požičky pre podnikateľov a živnostníkov
Poskytujeme pôžičky pre podnikateľov a živnostníkov ako aj opatrovateľky v Rakúsku. Do 4000 EUR bez ručenia. Krátkodobo aj dlhodobo. Nepozeráme na zisk ale hrubý obrat... ZH,ZC,BS,ZV,BB,BR,DT a Prievidza, Handlová
Ján Cibuľa, Pôžičky pre podnikateľov / 9.09.2014

Hladam uver
Potrebujem uver 14000e na vyplatenie dlhov v nebankovych spol . mozem rucit nehnutelnostou Dakujem za seriozne ponuky
Anma, Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 7.09.2014

Peniaze na čokoľvek
Poskytneme nebankový úver do 70000€
Parametre úveru:
výška 2000€ až 70000€ pre ručenie domom alebo bytom
výška 2000€ až 200000€ pre ručenie podnikateľským objektom, penziónom, rekreačným objektom
Splatnosť 120 mesiacov

Podmienky schválenia:
vek od 18 rokov
ručenie nehnuteľnosťou

Vyplatenie úveru:
do 24 hodín bezhotovostne na účet klienta
Uni Finance, s.r.o., Pôžičky bez registra / 2.09.2014

Pôžičky na čokoľvek s nízkym úrokom.
Požičajte si už od 600 Eur až do 20000 Eur. Neručíte a nemusíte dokladať účel použitia peňazí. Tak rýchlo vyplňte online žiadosť na našej stránke. Peniaze môžete mať do 24 hodín na účte.
Uvermarket, Pôžičky online / 18.08.2014

Výhodné pôžičky
Posledná možnosť získať pôžičku za výhodných podmienok. Prídite si po peniaze k nám. Zavolajte.
Michal Smutniak, Výhodné pôžičky / 14.08.2014

Úver do 48 hodín od požiadania
Nedali Vám úver v inej banke? Poďte k nám v Banskej Bystrici, sme o krok vpredu pred konkurenciou. Úvery od 100 až do 30.000 €. A samozrejme kompletný servis Vašich doterajších produktov v banke.
Marián Marcinek, Dostupné pôžičky / 13.08.2014

Banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička na auto
Nie je potrebné ručenie ručiteľom až do 25 000€. Splatnosť pôžičky až 84 mesiacov.
Interhyp, Pôžičky online / 12.08.2014

UNI Úver
Poskytujeme úvery už od 2000€, je potrebné len ručenie nehnuteľnosťou, kde nemusíte byť jej vlastníkom. Ponúkame nízky úrok a nízke splátky. Dobu splácania a výšku splátky si môžte zvoliť sami. Viac na www.unifinance.sk alebo 0949519525
Uni Finance, s.r.o., Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 12.08.2014

Pôžičky od nás pre Vás.
Neváhajte a zoberte si od nás pôžičku až do 20000 Eur. Neručíte a neplatíte žiadne poplatky. Všetko nájdete na našej stránke. Vyberte si pôžičku akú chcete alebo Vám s výberom môžeme pomôcť. Postačí nám zavolať.
Uvermarket, Pôžičky online / 11.08.2014

Najvýhodnejšia pôžička s úrokom od 8,39% p.a.
V Recenzii sa dozviete prečo je spoločnosť Cetelem jedna z najspoľahlivejších poskytovateľov nebankových pôžičiek.
Interhyp, Pôžičky pre všetkých / 9.08.2014

Peniaze rýchlo a bez poplatku !
Peniaze rýchlo a bez poplatku. Pôžička do 30 minút na účte. Online formulár nájdete na www.rychlanajpozicka.webnode.sk
rýchla najpôžička, Rýchle pôžičky / 7.08.2014

Ľahko dostupná pôžička.
Ľahko dostupná on-line pôžička. Na akýkoľvek účel bez obmedzenia. Bez ručenia a poplatku za poskytnutie. Pre celé Slovensko. Kontaktný formulár nájdete na našej webstránke www.on-linepozicka.webnode.sk
on-line pôžička, Pôžičky online / 30.07.2014

Úver do 24 hodín
3000€ len za 69€ mesačne
5000€ len za 115€ mesačne
8000€ len za 184€ mesačne
12000€ len za 274€ mesačne
Splatnosť až 120 mesiacov
Pri vyššej sume možnosť predĺženie splácania.
Podmienka pre získanie úveru: Vek od 18 rokov, ručenie nehnuteľnosťou( vlastníkom môže byť aj iná osoba)
Uni Finance s.r.o., Rýchle pôžičky / 28.07.2014

pozicka surne 450 eur
potrebujem surne pozicat 450 eur, bez poplatkov vopred, som zamestnana, dakujem
jana, Rýchle pôžičky / 17.07.2014

Rychla pozicka 600 eur
dobry den, potrebujem pozicat 600 eur, bez poplatkov vopred a rucenia, viete mi niekto pomoct?
jana, Najrýchlejšie pôžičky / 9.07.2014

Dostupná pôžička po novom!
Poskytujem pôžičky pre zamestnaných a dôchodcov do 2900 EUR. Rýchle jednanie, možnosť predčasného splatenia s odpustením úrokov, on-line predschválenie do 30 min, registre bánk nepozeráme... Pre živnostníkov a podnikateľov do 4000 EUR bez ručenia...celý BB kraj
Ján Cibuľa, Dostupné pôžičky / 6.07.2014

U nas najdes skutocnu pomoc
Ste zadlzeny mame pre vas riesenie riesime uveri bankove nebankove dlhy na najomnom v poistovni cela SR oprite o silneho partnera
Anna, Pôžičky pre všetkých / 18.06.2014

Pomahame z dlhmi
Mas dlhy pozicky najomne poistovne exzekucie tak napis pomahame zadlzenym cela SR
Anna, Pôžičky pre všetkých / 15.06.2014

Lacné nové pôžičky Banská Bystrica, Brezno, Zvolen
Zamestnanci, dôchodcovia, podnikatelia. Bez ručenia!
Michal Smutniak, Pôžičky online / 11.06.2014

Pomozeme
Topite sa v mori poziciek ? Nevladzete splacat ? Napiste pomozeme aj vam Plati pre celu SR
Anna, Pôžička na splatenie dlhov / 29.05.2014

Pôžička zabezpečená nehnuteľnosťou bez dokladovania príjmu
Vybavíme Vám pôžičku bez dokladovania príjmu, zaistenú nehnuteľnosťou. Môže byť aj zaťažená exekúciou, dražbou. Výška úveru je možná od 1500€ a vyššie (horná hranica jue neobmedzená) so splatnosťou 24 - 96 mesiacov. Nehnuteľnosť nemusí byť výhradne vo vašom vlastníctve (vlastník nám bude musieť podpísať záložné zmluvy).
zabezpecenapozicka, Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou / 20.05.2014

NAJVYHODNEJSIE POZICKY IHNED
Potrebujete peniaze a nemôžete čakať? Zavolajte nám ešte dnes, žiadosť s Vami vybavíme ihneď a môžete mať svoje peniaze do hodiny.

Zavolajte na telefónne číslo: +421 90 08 99 625

Viale.sk, Pôžičky nezamestnaným / 13.05.2014

Krátkodobá pôžička bez úrokov !
Krátkodobá pôžička bez úrokov ! Neočakávaná udalosť? Pár dní do výplaty? Pre Vás ako nového zákazníka máme riešenie - bezkonkurenčnú pôžičku na slovenskom trhu! Požičajte si práve teraz bez úrokov a bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. Koľko si požičiate - toľko vrátite! K dispozícii máte online formulár na našej webstránke www.nanelove2.webnode.sk Pekný deň.
nanelove, Bezúročná pôžička / 13.05.2014

Niečo reálne...
Je tu niekto kto vie reálne vybaviť úver?Ďakujem.
Hladam, Pôžičky bez registra / 4.05.2014

2

Tu nájdete zoznam všetkých ponúk a dopytov z inzercie pôžičiek pre mesto Banská Bystrica.