Pôžičky bez registra

Máte zápis v registri? Nevadí, máme pre vás rýchle nebankové pôžičky bez registra.

200 € do hodiny na účte, žiadajte tu!

Rýchla nebanková pôžička, prvá pôžička do 180 € zadarmo!

Dostupný úver bez registra a poplatkov vopred
Nebankové spotrebné úvery bez poplatkov vopred a bez kontroly registra. Od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou , pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Aj na vyplatenie exekúcií a konsolidáciu úverov a pôžičiek. Na čokoľvek. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. U nás vybavíte úver rýchlo a jednoducho bez zbytočných papierov.
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Žilina / 16.03.2015

Súkromní investori vyplatia vaše exekúcie a pôžičky
Zavolajte ešte dnes na číslo 0908 767 227 pokiaľ máte úvery čo nestíhate splácať, exekúcie alebo Vám už hrozí dražba. Iba západné a stredné Slovensko, ručenie nehnuteľnosťou. Žiadne poplatky vopred, register neskúmame.
Ing. Monika Kolárová, Trnava / 12.03.2015

Nebankový úver bez registra
Nebankový spotrebný úver bez kontroly registra a bez poplatkov vopred. Od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom alebo autom( mauto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a nevýhodných úverov. Pre každého máme riešenie. Aj pre SZĆO, ženy na MD, dôchodcov a ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Banská Bystrica / 10.03.2015

Podnikate, pracujete? POZOR!
Neskúmame bankové registre a pod.
Ponuka platí pre zamestnaných, živnostníkov, s.r.o. ako aj všetkých dôchodcov.
Celý úver si viete odpísať z daní. Skúmame len hrubý príjem (obrat) nie čistý ako iní.
Aj pre opatrovateľky pracujúce na živnosť v Rakúsku či v Nemecku.
zakladania nehnuteľného či hnuteľného majetku!
Stačí sa ozvať a peniaze sú vaše!

Web: http://www.exkluzivne-uvery-a-pozicky-pre-vsetkych.sk

Peter, Nitra / 10.03.2015

Pôžičky na splatenie úverov, hypotéky, exekúcií
Požičiame Vám peniaze na splatenie iných pôžičiek, exekúcií, hypotéky, zachránime váš dom či byt pred dražbou. Zavolajte nám ešte dnes a nájdeme riešenie vašej situácie! Tel. číslo 0908 767 227. Iba západné/stredné Slovensko. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou, môžete mať na nej iné úvery či hypotéku.
Mgr. Zuzana Mikulová, Trnava / 8.03.2015

Rýchla finančná výpomoc nielen pred výplatou

Výhodná banková pôžička na čokoľvek chcete

Nebankový úver bez registra
Nebankový spotrebný úver od 2000€ do 25000€. Bez poplatkov vopred. Nepreverujeme bankový register. Je potrebné ručiť nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek aj na vyplatenie exekúcií a na konsolidáciu nevýhodných úverov a pôžičiek. Aj pre živnostníkov, firmy, dôchodcov, ženy na MD, ľudí zamestnaných v zahraničí, na dohodu a aj na dobu určitú. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. Individuálne pristupujeme ku každému klientovi. Schválenie už do 48 hodín od odoslania žiadosti.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina / 3.03.2015

SÚRNE!!!
POTREBOVALA BY SOM PÔŽIČKU 20 000 Eur.RÝCHLE A BEZ POPLATKOV VOPRED!
Jarmila Marková, Nové Mesto nad Váhom / 3.03.2015

Úver
Zoberiem si úver 10000Eur. Ručím nehnutelnostou trhová hodnota cca 35000Eur.
Ing.Ľubomír Spodniak, Banská Bystrica / 1.03.2015

Surne prosim o financnu vypomoc
Dobry den, som 23r dievca ktore sa stara o svoju choru mamu a to mi zabera vsetok cas a nemozem preto pracovat a preto vas totou cestou prosim o financnu vypomoc c.u. 3462438457/0200
Aneta, Pezinok / 26.02.2015

Vyplatíme Vas ihned na pokladně
Nebankovní půjčky jsou určeny zejména  klientům, kteří potřebují na krátkou dobu překlenout nepříznivou finanční situaci. Máte-li nemovitost, která není zatížena exekucí ani zástavou, dostanete od nás ty nejlepší podmínky! Rychle vyřídíme minimum nutných formalit a pošleme peníze na Váš účet! Tím bude Vaše nebankovní půjčka vyřízena.
Garantované půjčky, Brezno / 23.02.2015

Vyplatíme Vas ihned na pokladně
Nebankovní půjčky mohou být alternativou v případě, že již bankovní půjčky máte nebo Vám banka půjčku z nějakého důvodu nechce poskytnout. U nás se Vám budeme věnovat ihned a pokusíme se vyhovět Vašim představám. Od nás můžete odejít s nejvýhodnější půjčkou až do výše 200 000 Kč do 20 minut v hotovosti na ruku. Tato doslova expres půjčka Vám může ihned pomoci od nenadálých finančních problémů.
Naše společnost Vám opravdu nebude nahlížet do registru dlužníků a podá Vám spolehlivé a transparentní informace. V porovnání s ostatními společnostmi můžete u nás splatit svou půjčku předčasně a bez sankcí. Tuto nejschvalovanější půjčku Vám poskytneme po doložení Vašeho příjmu.
Od roku 2004 nám dalo důvěru již mnoho tisíc zákazníků a to, že se k nám vracejí, nás těší a vážíme si toho. Ovšem velmi rádi u nás přivítáme i nové klienty.

Garantované půjčky, Banská Bystrica / 21.02.2015

novinka na slovensku od 200eur do x
rychla pozicka novinka na trhu 0940 709 481
marek, Považská Bystrica / 19.02.2015

Pôžičky, úvery
Pôžičky cez internet, dokumenty poštou, prevodom na bankový účet. Bezplatná registrácia, jednoduché vybavenie, ústretová komunikácia. Hodnotiacim kritériom je bonita, čiže schopnosť splácať úver, ktorý vám poskytneme. Bonitu hodnotíme podľa údajov, ktoré nám poskytnete formou Čestného prehlásenia. Všetko sa vybavuje cez internet, bez potreby osobného stretnutia. Ak máte otázky ako vybaviť pôžičky jednoducho a rýchlo, pošlite e- mail, odpoveď ako na to, pošleme do vašej meilovej schránky
PLENKALL, Bratislava / 14.02.2015

Nebankový úver bez registra
Nebankový úver Od 2000€ Do 25000€. Nepreverujeme bankový register a vopred neplatíte žiadne poplatky! Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek- riešime aj exekúcie a konsolidáciu nevýhodných úverov a pôžičiek. Aj pre dôchodcov, živnostníkov, ženy na MD aj pre ludí zamestnaných na dohodu ,na dobu určitú a zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina / 12.02.2015

Požičky
- Ručenie nehnuteľnosťou
- Vyplácame ťarchy iných spoločností
- Vyplácame exekúcie
- Vyplácame dražby
- Splatnosť až do 10 rokov
Prosperity, Nitra / 11.02.2015

Rýchla nebankové pôžička bez overovania registrov

Nebankové pôžička bez ručiteľa a zástavy

Dostupný úver bez registra a poplatkov vopred
Úver od 2000€ do 25000€. Nekontrolujeme register, nemusíte dokladovať účel. Aj pre dôchodcov, ženy na MD, zamestnaných - aj na dohodu, a na dobu určitú, SZČO a aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Nemusíte byť vlastníkom, ručiť Vám môže aj iná osoba. Rýchle vybavenie úveru , bez zbytočného papierovania. Schválenie do 48 hodín od odoslania žiadosti. U nás neplatíte žiadne poplatky vopred. Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina / 7.02.2015

Žiadosť
Prosim Vás čo sa už ozaj nikto ochotný a slušný nenajde kto by požičal peniaze.Som v registry a viem a uvedomujem si,že som si sama vina,že som na tom až takto zle a zle to je ešte pekný výraz.Prosim Vás pomôžte mi niekto.Potrebovala by som 10 000€ vie,nieje to malá suma,ale súrne potrebujem vyplatiť ja ťava všetky dlhy.Ja som zamestnaná.PROSÍM ZLUTUJTE SA!!!!!!
Magdaléna, Žarnovica / 4.02.2015

Nestíhate splácať úvery, hrozí vám dražba?
Požičiame alebo vyplatíme vaše úvery, hypotéky, exekúcie. Nemusíte mať čistý register, neskúmame príjem. Podmienka - ručenie nehnuteľnosťou dom alebo byt, môžu byť na nej iné úvery, exekúcie. Volajte ešte dnes na číslo 0908 767 227. Iba západné a stredné Slovensko
Mgr. Zuzana Mikulová, Trnava / 29.01.2015

Peniaze na zmenku
Peniaze na zmenku, vybavíte cez internet, bez overovania bankového registra, bez ručiteľa, bez zakladania nehnuteľnosti. Nebankové úvery poskytujeme na celom Slovensku od roku 2007. Nežiadame žiadne potvrdenia, výplatné pásky, ani podobné dokumenty. Hodnotiacim kritériom je bonita, čiže schopnosť splácať úver, ktorý vám poskytneme. Bonitu hodnotíme na podklade údajov, ktoré nám klient poskytne formou Čestného prehlásenia. Po schválení, posielame dokumenty poštou. Peniaze na bankový účet. Všetko sa vybavuje výhradne cez internet, bez potreby osobného stretnutia. Ak máte záujem, pošlite e- mail, odpoveď ako na to, pošleme obratom.
PLENKALL - oficiálny poskytovateľ nebankových pôžičiek a úverov.

PLENKALL, Bratislava / 7.01.2015

úvery bez kontroly registra a dokladovania príjmov
Dostupný úver pre každého bez dokladovania príjmu,kontroly registra a zbytočných papierovačiek.Ponúkame aj dôchodcom a živnostníkom.Naši obchodný zástupcovia vybavia všetko potrebné za vás,stačí nás kontaktovať.V prípade nejastností ochotne poradíme a pomôžeme.
Monika Mešterova, Bratislava / 23.12.2014

Úver bez registra
Nevadí že vas banka odmietla. Ani to že ste v registri. Ak viete ručiť, nebankovka a investor sú tu pre vás aby pomohli. Bez polplatku vopred! Vám poskytnú úver alebo vykúpia nehnuteľnosť z dražby.
úver preteba, Nitra / 15.12.2014

Návrh na zastavenie exekúcie a osobného bankrotu
CELÁ SR Podáme za Vás návrh na osobný bankrot, podáme návrh na zastavenie exekúcie. Máme relevantné výsledky a reálne zastavené exekúcie súdom. Pre viac informáci nás neváhajte kontaktovať či už telefonicky v pracovných dňoch od 08.00 - 19.00 alebo non stop - mailom. Všetko aj on line. Návrh na zastavenie exkúcie od 99,99 eur, návrh na osobný bankrot od 149,99 eur

Nepožičiavajte si a naplátajte dieru dierou ... vyriešte svoje problémy hneď.
Miroslav, Bratislava / 8.12.2014

Úvery bez poplatkov a bez registra do 25000€
Výhodný úver bez registra a bez poplatkov vopred. Od 2500€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom,alebo autom ( auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek- riešime aj konsolidácie pôžičiek a exekúcie. Aj pre SZČO, dôchodcov aj invalidných a ženy na MD. S možnosťou predčasného splatenia. Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina / 8.12.2014

Aj minipôžička na NANELOVE.sk
Aj minipôžička na NANELOVE.sk. Mini pôžička pre Vás od 30,- do 350,- euro. Bez dokladovania príjmu, aj pre ženy na materskej dovolenke, študentov, dôchodcov. Jednoduchý postup : nový zákazník môže požiadať o 30-100 eur na 7 až 30 dní. Po splatení môžte požiadať na druhý krát až 350,- eur ! www.NANELOVE.sk
nanelove, Bardejov / 8.12.2014

Rýchly spotrebný úver bez registra
Spotrebný úver bez registra a bez poplatkov vopred od 2500€ do 25000€. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty. Na čokoľvek, riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných pôžičiek. Aj pre SZČO, dôchodcov aj invalidných, ženy na MD, zamestnaných aj na dohodu a v zahraničí. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky. Schválenie do 24 hodín .
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Martin / 4.12.2014

Overená hotovostné pôžička bez ručiteľa

Vymeňte vaše pôžičky za jedinú s lepšou splátkou

Rýchly úver bez registra
Rýchly a jednoduchý úver bez registra a bez poplatkov vopred. Ak Vám kvôli registru nechcú nikde požičať, požičajte si u nás!!! Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek- vyriešime aj vaše exekúcie a skonsolidujeme nevýhodné úvery. Každú žiadosť individuálne posúdime a snažíme sa nájsť čo najlepšie riešenie. Aj pre dôchodcov- aj invalidných, živnostníkov, ženy na MD, ľudí zamestnaných na dobu určitú a na dohodu a aj pre ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina / 2.12.2014

Zažiadať o dôveryhodne úver
Hľadáte pre rýchlu a spoľahlivú pôžičku? Naneste na legit úver na nízke úrokové sadzby dnes.

walter, Brezno / 1.12.2014

Jednoduchý úver bez registra a bez poplatkov
Jednoduchý úver bez poplatkov vopred a bez registra , od 2500€ do 25000€. Na čokoľvek aj na exekúcie a na konsolidácie úverov. S možnosťou predčasného splatenia. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky).
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Žilina / 1.12.2014

Help help
Zdravím, píšete tu že ako jednoducho prísť k peniazom, do 24 hodín a podobne...
Kto my poskytne výhodnú pôžičku 3000eur, peniaze potrebujem hneď. Horí my termín zaplatenia.
Som zamestnaná, splácať môžem mesačne...chcem to na dlhšiu dobu...vďaka za prečítanie a za serióznu ponuku
Monika Gallová, Trenčín / 30.11.2014

pozicka
Ja som hladala pozicku a nasla som mnoho ludi ma oklamalo a pytalo moc penazi po predu ja som nasla jednu pani sprostredkovatelku a ta mi do tyzdna vybavila pozicku sice za sprostredkovanie zobrala 50 eur ale oplatilo sa.pisem vam to lebo vam chcem pomoct a nechcem aby ste sa nehavali klamat.jej mail je annapaulova1994@gmail.com
Olivia, Nitra / 28.11.2014

Úvery bez poplatkov a bez registra do 25000€
Úvery bez poplatkov vopred a bez registra od 2000€ do 25000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Na čokoľvek! Riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov a pôžičiek.
Celé Slovensko
Martina Jurášiková, Banská Bystrica / 23.11.2014

požička na nehnutelnost a na podnikanie
Hladám bezbankovy úver do 20.000eur na podnikanie.Bez zbytočnych poplatkov,len na zmluvu a legálne,úroky rešpektujem.Pracujem v čr na zmluvu,a chcem pracovat na ŽL a zamestnat vlastné ludí.
ferdinand, Rimavská Sobota / 22.11.2014

Dostupná pôžička bez registra a poplatkov vopred.
Sme súkromná spoločnosť,pomôžeme Vám zbaviť sa dlhov,exekúcií,nedoplatkov.
Získate aj peniaze navyše.
Neváhajte nás kontaktovať.
Úvery už od sumy 1500€ na čokoľvek.
Podmienka ručenie nehnuteľnosťou.

R&P, Nové Mesto nad Váhom / 19.11.2014

Spotrebný úver do 20000€ bez registra- celá SR
Úver bez preverenia bankového registra. Bez poplatkov vopred až do 20000€. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Pre zamestnancov, dôchodcov, SZČO, ženy na MD,ľudí zamestnaných v zahraničí. Na čokoľvek aj na exekúcie a refinancovanie úverov a pôžičiek. S možnosťou predčasného splatenia.
Celé Slovensko
Spotrebný úver, Žilina / 19.11.2014

Len serozne !
Som zanestnana a potrebujem požičať 1500 EUR bez založenia nehnuteľnosti. S pravidelnými mesačnými splátkami a bez poplatkou vopred. Ďakujem
Ela, Trenčín / 16.11.2014

Výhodná banková pôžička s poctivám úrokom

Pôžička na čokoľvek, poctivý úrok

Spotrebný úver bez registra a bez poplatkov vopred
Spotrebný úver bez poplatkov vopred a bez registra. Od 2000€ do 20000€. Na čokoľvek. Riešime aj exekúcie a prefinancovanie nevýhodných úverov a pôžičiek. Ručenie nehnuteľnosťou , pozemkom , alebo autom(auto nemôže byť staršie ako 4 roky). Aj pre SZČO, dôchodcov, ženy na MD, ľudí zamestnaných v zahraničí aj pre firmy. S možnosťou predčasného splatenia bez pokuty a poplatkov. Celé Slovensko
Spotrebný úver, Banská Bystrica / 15.11.2014

PENIAZE KAŽDÉMU KTO CHCE.
PENIAZE KAŽDÉMU KTO CHCE.
- PONÚKAME PENIAZE KAŽDÉMU KTO POŽIADA DO 40 000 EUR.
- NEPREVERUJEME BANKOVÝ REGISTER ANI PRÍJEM.
- ŽIADNÉ POTVRDENIA OD ZAMESTNAVATEĽA
- RUČENIE NEHNUTEĽNOSŤOU MôŽE BYŤ AJ INÁ OSOBA
- PLATI PRE CELÚ SR.
Email: s.fe@pobox.sk , mob: 0917 323 589

števo, Spišská Nová Ves / 12.11.2014

Jednoduchá pôžička bez poplatkov
Jednoduchá pôžička bez poplatkov vopred a bez registra. Ručenie nehnuteľnosťou, pozemkom, alebo autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky. S možnosťou predčasného splatenia. Na čokoľvek, riešime aj exekúcie a konsolidácie nevýhodných úverov a pôžičiek. Od 2000 e do 20000€. Aj pre SZČO, dôchodcov,ľudí zamestnaných na dobu určitú a ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Jednoduchá pôžička, Žilina / 7.11.2014

Áno aj Vám peniaze rýchlo a diskretne cela SR
Poskytujeme zamestnanym osobam, dôchodcom a živnostnikom uvery od 300 do 33000 eur cela SR splatky od 16,39 eur.
0903 91 19 76 alebo pleso1@azet.sk
Miroslav Plešivka, Trnava / 7.11.2014

Bez registrov, oddlženie, konsolidácia, bez udania účelu, celé Slovensko.
Ponúkame oddlženie nehnuteľností v rámci celého Slovenska, riešime exekučné a dražobné stavy, taktiež poskytujeme financie zabezpečené nehnuteľnosťou bez udania účelu, kontaktujte ešte dnes a nečakajte na zbytočné navyšovanie o úroky z omeškania, exekútorské poplatky a podobne. Všetko seriózne a do 48 hodín po dodaní potrebnej dokumentácie.
Úvery Pôžičky, Banská Bystrica / 6.11.2014

Pôžička, rýchlo a bez poplatkov vopred
Poskytujeme pôžičky bez ručiteľa a bez ručenia nehnuteľnosťou. Nepreverujeme bankový register. Rýchlo a bez poplatkov vopred máte peniaze na účte do 24 hodín. Možnosť predčasného splatenia. Platí pre Zvolen a široké okolie.
Anna, Zvolen / 5.11.2014

máte nevýhodné pôžičky a banka vám nepožičia?
Poskytujeme úvery do 40000€ so splatnosťou max.10 rokov ručenie s nehnuteľnosťou, hrozí vám exekúcia? Vyplatíme ju.
Zoltán Zárecký, Galanta / 5.11.2014

kto pomoze?
Potrebujem surne pozicat 4000eur.nie,home credit,cwtelem quatro,triangel.Len nebankovky chcem.Bez poplatku vopred.Zmenka moze byt.
Andrea , Banská Bystrica / 29.10.2014

Úvery do 40 000€
Sme súkromná spoločnosť, pomôžeme Vám zbaviť sa dlhov, exekúcií, nedoplatkov.
Získate aj peniaze navyše.
Neváhajte nás kontaktovať.
Úvery už od sumy 2000€ na čokoľvek.
Podmienka ručenie nehnuteľnosťou.
Sme spoločnosť, ktorá ponúka úvery len so zábezpekou.
Uni Finance, s.r.o., Nitra / 27.10.2014

Pôžička bez preverenia registra až do 20 000€
Nemusíte dokladovať váš príjem
Nemusíte dokladať potvrdenia od zamestnávateľa
Splatnosť až do 60 mesiacov
Vyplatenie bezhotovostne na účet klienta
Vhodná pre ženy na materskej dovolenke
Vhodná pre nezamestnaných
Bezúčelová pôžička
Viac info na: http://interhyp.sk/uver4you/

Interhyp, Banská Bystrica / 27.10.2014

Dam 1.000 - 4.000 € za vybavenie pozicky
Odmenim sa za vybavenie pozicky sumou od 1.000 - 4.000 € ( podla vysky uveru ). Som v uverovom registri.
Poplatky vopred neplatim!!!! Pokial mi bude poplatok odpocitany z pozicanej sumy v poriadku.
Ocenim ak ma nebudu kontaktovat rozny klamari a ,,zahranicny investori,, pokial im nebude normalne rozumiet.
Mam zaujem o uver od 7.000 - 25.000 €.
Nemam cim rucit, v pripade ze by som dostal 100.000 € kupim dom a zalozim ho.

Prosim serioznych ludi aby ma kontaktovali na t.c. : 0911 447 650 Dakujem.
Peter, Trenčín / 26.10.2014

Pôžičky Košice, Košice-okolie. Pohodlne a rýchlo.
Výhodné pôžičky od 300,- do 3 000,- Eur pre zamestnaných, dôchodcov a živnostníkov.
S možnosťou bezplatného navýšenia, s možnosťou odkladu splátok.
Peniaze na účte už do 48 hodín od schválenia.
Pôžičku vybavíme aj v mieste Vášho bydliska, prídeme za Vami. (Košice, Košice-okolie)
Volajte 7 dní v týždni: Brucknerová, 0948 23 73 38

Andrea Brucknerová, Košice / 24.10.2014

Jednoduché nebankové pôžičky bez poplatkov vopred
Jednoduché nebankové pôžičky bez poplatkov vopred
Pôžičky poskytujeme bez registra a poplatkov vopred. Od 1000€ do 20000€. Ručenie nehnuteľnosťou(dom, byt, chata), alebo pozemkom. Možnosť ručiť aj autom, ktoré nemôže byť staršie ako 4 roky. S možnosťou predčasného splatenia bez poplatkov. Na čokoľvek, bez dokladovania účelu. Pre zamestnaných- aj na dohodu a dobu určitú, SZČO, dôchodcov aj invalidných, ženy na MD a ľudí zamestnaných v zahraničí.
Celé Slovensko
Výhodná pôžička, Žilina / 23.10.2014

Ponúkam 2000€ za vybavenie pozicky
Hľadám niekoho kto by mi pomohol vybavit úver zázračnými spôsobom, mam úveroví register, exekúciu (este 2splatky) a viac veriteľov
Ponúkam za vybavenie úveru 1000-2000- 4000€ podľa výšky. Potrebujem úver od 8.000 - 25.000 € pripadne kolko sa bude dat.
Ak by sa našiel niekto kto by vzal úver na seba , ponuka platí ta istá ( ošetrené u právnika, ja úver bežným spôsobom nedostanem, vysvetlím v tel.)

Ak by sa našiel niekto kto by mi vedel pomoc kontaktujte ma prosim !!!
Poplatky vopred neplatim!!!! A nehnuteľnosť nemam.
Peter, Trenčín / 20.10.2014

úvery bez úverového registra a exekúcie
Úvery bez kontroly úverového registru a exekúcie cez súkromných investorov.
Všetky informácie musia byť pravdivé, na zadanie úveru máte len jeden pokus! Pracujeme s viacerimi investormi, v prípade, že odhalia čo i len jednu nepravdivú informáciu, tak ste považovaný ako neseriózny klient a úver je zamietnutý! Vo väčšine prípadov sa obíde úverový register, exekúcia len podľa stupňa vážnosti.
Úvery nad 40.000 € len s ručením nehnuteľnosti, dôchodci a ženy na materskej dovolenke úvery do 7.500 € + možná výnimka.

V prípade záujmu nás kontaktujte investoring.com@gmail.com.
Peter, Trenčín / 19.10.2014

1

Zobrazujeme inzerciu pôžičky bez registra a to pre dopyt a ponuku.